UURNROOSTER 2018-2019

MAANDAG
Groepen in danszaal 'Abdijschool'
17.30 - 18.30 uur moderne dans vanaf 3e middelbaar (minstens jazzdance B-niveau of ballet 5e graad)
18.30 - 19.30 uur moderne dans B
19.30 - 20.45 uur jazzdance volwassenen C+
20.45 - 21.45 uur bodystyle (VOLZET)
Groepen in danszaal 'Zonnebloem'
19.00 - 20.00 uur moderne dans 6e lj & 1e mdb (minstens jazzdance B-niveau of ballet 4e graad)(VOLZET)
21.00 - 22.00 uur moderne dans volwassenen

DINSDAG
Groepen in danszaal 'Abdijschool'
17.30 - 18.30 uur moderne dans 2e & 3e mdb (minstens jazzdance B-niveau of ballet 5e graad)(VOLZET)
18.30 - 19.45 uur jazzdance jongeren C
19.45 - 21.00 uur jazzdance jongvolwassenen C+
21.00 - 22.00 uur bodystyle (VOLZET)
Groepen in danszaal 'Zonnebloem'
17.30 - 18.30 uur jazzdance kinderen A+
18.30 - 19.30 uur jazzdance kinderen B
19.30 - 20.30 uur videodance vanaf 3e middelbaar
20.30 - 21.30 uur jazzdance volwassenen A/A+

WOENSDAG
Groepen in danszaal 'Abdijschool'
16.45 - 17.45 uur jazzdance kinderen A (VOLZET)
17.45 - 18.45 uur jazzdance tieners B (1e jaar)
18.45 - 19.45 uur jazzdance jongeren B
19.45 - 20.45 uur bodystep
20.45 - 21.45 uur jazzdance volwassenen B
Groepen in danszaal 'Zonnebloem'
/

DONDERDAG
Groepen in danszaal 'Abdijschool'
17.00 - 18.00 uur jazzdance kinderen A++ (VOLZET)
19.00 - 20.00 uur hiphop 2e middelbaar
20.00 - 21.00 uur zumba®
21.00 - 22.00 uur jazzdance jongvolwassenen B+ (onder voorbehoud)
Groepen in danszaal 'Zonnebloem'
17.30 - 18.30 uur videodance 6e leerjaar (VOLZET)
18.30 - 19.45 uur moderne dans jongvolwassenen B+/C (VOLZET)
19.45 - 20.45 uur jazzdance techniekles (vanaf jazzdance B+ niveau) (VOLZET)
20.45 - 22.00 uur moderne dans volwassenen B+/C

VRIJDAG
Groepen in danszaal 'Abdijschool'
17.30 - 18.30 uur jazzdance tieners B (2e jaar)
18.30 - 19.30 uur jazzdance jongeren B++
19.30 - 20.30 uur videodance B/B+
20.30 - 21.30 uur videodance C
Groepen in danszaal 'Zonnebloem'
17.00 - 18.00 uur videodance 4e & 5e leerjaar (groep 1)
18.00 - 19.00 uur videodance 4e & 5e leerjaar (groep 2)
19.00 - 20.00 uur videodance 2e middelbaar

ZATERDAG
Groepen in danszaal 'Abdijschool'
09.30 - 10.15 uur kleuterdans 1 (°2015, 3-jarigen, 45 minuten)
10.15 - 11.00 uur kleuterdans 2 (°2014, 4-jarigen, 45 minuten)
11.00 - 12.00 uur kleuterdans 3 (°2013, 5-jarigen, 60 minuten)
12.15 - 13.15 uur jazzdance tieners A/A+
13.15 - 14.15 uur ballet 1e graad
14.15 - 15.15 uur ballet 2e graad
15.15 - 16.15 uur ballet 3e graad
17.15 - 18.15 uur ballet 4e & 5e graad
19.15 - 20.15 uur jazzdance jongeren B+
Groepen in danszaal 'Zonnebloem'
09.45 - 10.45 uur videodance 1e middelbaar
11.00 - 12.00 uur bodycircuit
12.00 - 13.00 uur core & stretch voor dansers
16.00 - 17.00 uur hiphop vanaf 3e middelbaar
17.00 - 18.00 uur hiphop B/B+
18.00 - 19.00 uur hiphop selectie (na selectie)

ZONDAG
Groepen in danszaal 'Abdijschool'
11.00 - 13.00 uur kerngroep show2dance (na selectie)
14.00 - 15.30 uur ballet 6e graad & pointes*
15.30 - 17.00 uur ballet 7e graad & pointes*

* Er wordt geen aparte groepn voorzien voor pointes. De ballettraining van de 6e en 7e graad duurt voor iedereen 1,5 uur en de trainer zal beslissen wanneer er al dan niet met pointes gestart wordt. Voor deze training van 1,5 uur betaal je als lid een supplement van 30 euro.